Agrohippika to idealne miejsce dla tych, którzy chcą poobcować na codzień z naturą – zapachy polnych kwiatów, ziół, siana, piękne krajobrazy, domowe zwierzaki i oczywiście konie.

Zacznijmy od wejścia i fasady budynku, które otoczone są wiejskim ogrodem – słoneczniki, malwy, hortensje, pelargonie w oknach tworzą sielską, wakacyjną aurę. Zielonym tłem dla kwiatowej ferii barw są rozległe pastwiska, które znajdują się tuż obok domu. Nie ma nic piękniejszego, niż widok mgieł unoszących się o poranku nad łąkami, na których pasą się konie.

Nieopodal domu znajduje się spore podwórko z zieloną równo przystrzyżoną trawą – idealne miejsce na grę w piłkę lub badmintona. Oczywiście jest też plac zabaw dla dzieci, huśtawki, piaskownica, trampolina. Leżaki i hamaki zachęcają do odpoczynku lub ucięcia popołudniowej drzemki. Przed domem jest duża altana idealna na schronienie się przed deszczem lub wieczorne posiadówki i integrację z innymi Gośćmi.

Parę metrów od domu znajduje się nieduży staw z drewnianym pomostem. Oprócz walorów estetycznych w stawie również można łowić ryby. Najwięcej jest karasi, linów, karpi i płoci choć zdarzają się również złowić ponad dwu kilogramowego amura.

Agrohippika to idealne miejsce na rozpoczęcie przygody z jeździectwem, szczególnie dla dzieci. Najmłodszych możemy zabrać na spacer po łąkach lub do lasu a trochę starszych lub dorosłych nauczymy jeździć na piaszczystym placu o wymiarach 30x60m.

Goście, przyjeżdżający z czworonogami, mogą wybrać się na spacer wzdłóż padoków, bez konieczności wędrówek po wsi i ewentulnych konfrontacji z miejscowymi „stróżami podwórek“ :)

PolandEnglishGerman