Agrohippika to idealne miejsce dla tych, którzy chcą poobcować na codzień z naturą – zapachy polnych kwiatów, ziół, siana, piękne krajobrazy, domowe zwierzaki i oczywiście konie.

Zacznijmy od wejścia i fasady budynku, które otoczone są wiejskim ogrodem – słoneczniki, malwy, hortensje, pelargonie w oknach tworzą sielską, wakacyjną aurę. Zielonym tłem dla kwiatowej ferii barw są rozległe pastwiska, które znajdują się tuż obok domu. Nie ma nic piękniejszego, niż widok mgieł unoszących się o poranku nad łąkami, na których pasą się nasze konie.

Nieopodal domu znajduje się spore podwórko z zieloną równo przystrzyżoną trawą – idealne miejsce na grę w piłkę lub badmintona. Oczywiście jest też huśtawka i piaskownica dla najmłodszych. Ogrodowy namiot i szezlong (leżak :) zachęcają do ucięcia popołudniowej drzemki, a wieczór proponujemy zakończyć przy ognisku opalanym prawdziwym drewnem.

Parę metrów od domu znajduje się nasz staw z drewnianym pomostem, na którym można w połowić ryby (propozycja raczej dla początkujących wędkarzy lub tych, którzy szukają relaksu ze spławikiem) lub popuszczać z dzieciakami „kaczki“.

Agrohippika to idealne miejsce na rozpoczęcie przygody z jeździectwem, szczególnie dla dzieci. Zaraz przy domu znajduje się wyspany piaskiem, ogrodzony lonżownik, gdzie dzieciaki mogą pojeździć na naszej Kropce, a rodzice tuż obok obserwować ich zmagania, odpoczywając przy dużym drewnianym stole i pijąc kawę.

Goście, przyjeżdżający z czworonogami, mogą wybrać się na spacer wzdłóż padoków, bez konieczności wędrówek po wsi i ewentulnych konfrontacji z miejscowymi „stróżami podwórek“ :)

PolandEnglishGerman