Ferie zimowe 2020 na Dolnym Śląsku w Agrohippice

Zapraszamy wszystkich na ferie zimowe w Sudetach. Góry Kaczawskie zimą są równie piękne, jak latem i jesienią. W Agrohipicce czekają na Państwa przybycie przytulne pokoje, gdzie przyjemnie spędzicie czas po śniegowych szaleństwach. Agrohippika to dobre miejsce na ferie zimowe dla rodziców z małymi dziećmi, w wiejskim klimacie, z dala od hałaśliwych zimowych kurortów, jednak położone na tyle blisko, by wybrać się na narty w Karkonosze.

Liczymy na sporą porcję śniegu, aby zapewnić naszym gościom jak najwięcej atrakcji na świeżym powietrzu. Wokół naszego domu znajduje się podwórko z małą górką z której dzieci mogą bezpiecznie zjeżdżać na sankach lub workach z sianem. Jest tu wystarczająco dużo miejsca na ulepienie igloo, czy gromady bałwanów.


KREATYWNE FERIE 2019

Wspaniałe warsztaty nie tylko dla najmłodszych organizowane są w najbliższej okolicy – również u nas.
Sprawdź opis i harmonogram na stronie Sudeckiej Zagrody Edukacyjnej www.sudeckazagroda.pl/ferie-w-sudetach-2019


Kondratów to idealne miejsce na zimowe spacery. Można wybrać się na wycieczkę w poszukiwaniu Żelaznego Krzyża, lub po prostu do lasu i tropić ślady zwierzyny na śniegu. Polecamy też zimowy spacer ścieżką edukacyjną wokół góry Wielisławka, gdzie znajduje się jedyny w swoim rodzaju pomnik przyrody, nazywany Organami Wielisławskimi, ukształtowany przez procesy wulkaniczne, będący wizytówką Krainy Wygasłych Wulkanów.

Zima to doskonały czas na wizytę w Termach Cieplickich, znajdujących się niedaleko Jeleniej Góry.

Niedaleko od Kondratowa znajduje się Zamek Grodziec, położony na szczycie wygasłego wulkanu. Jest to jedna z większych architektonicznych atrakcji naszego region, toteż warto ją zwiedzić. Obiekt jest czynny cały rok, a w zimowej scenerii prezentuje się niezwykle urokliwie. Innym godnym polecenia zamkiem, jest Zamek Czocha, położony nad jeziorem Leśniańskim we wsi Sucha, oddalonej od Kondratowa 60 km. Zimą również dostępny dla zwiedzających.

Zapraszamy na ferie zimowe do Agrohippiki

PolandEnglishGerman